Revlon: podkłady do twarzy, w które warto zainwestować!

2022-04-15

Revlon jest wiodącą firmą w świecie beauty i uznanym producentem kosmetyków kolorowych, które nieprzerwanie od lat znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych produktów do makijażu. Choć portfolio brandu jest niezwykle rozbudowane, to marka w pierwszej kolejności kojarzona jest z podkładami do twarzy, a jedna z serii – ColorStay – zyskała już nawet miano kultowej.


Revlon – podkłady, które zawładnęły rynkiem

Historia przedsiębiorstwa sięga 1932 roku, a sukces w branży kosmetycznej rozpoczął się od rewolucyjnych w swojej formule lakierów do paznokci. Po dziesięcioleciach prężnego rozwoju, Revlon stał się gigantycznym konsorcjum kosmetycznym, działającym w ponad 150 krajach całego świata, w tym z powodzeniem również w Polsce – najpopularniejsze produkty marki są do kupienia w tym sklepie.

Revlon od samego początku był marką, która nie odtwarza, a tworzy, kreując tym samym trendy w kosmetyce. Produkty zachwycaja jakością, formułami, bogactwem kolorów i oczywiście trwałością, która odgrywa bardzo ważna rolę w aspekcie perfekcyjnego makijażu.

Kolekcja podkładów ColorStay bez wątpienia jest tą, która przyniosła brandowi największy rozgłos, stając się prawdziwym bestsellerem w portfolio światowego giganta. Jej niesłabnąca popularność sprawiła, że doczekała się swojej kontynuacji – powróciła w nowej odsłonie i z ulepszoną formułą.

Bardzo duży rozgłos zdobyła również seria podkładów PhotoReady, która powstała z myślą o makijażach do sesji zdjęciowych, nagrań telewizyjnych oraz na planach filmowych. Dzięki kosmetykom cera prezentuje się znakomicie, niezależnie od rodzaju światła.

Podkłady do twarzy Revlon to gwarancja:

  • doskonałego krycia,
  • dokładnego maskowania niedoskonałości,
  • ogromnego wyboru odcieni, szerokiej kolorystyki,
  • znakomitej jakości, 
  • niezawodnej trwałości,
  • przystępnej ceny.

Marka, swoimi podkładami, totalnie zrewolucjonizowała podejście do makijażu. Udowodniła, że dobre jakościowo produkty nie muszą być drogie, a w przystępnej cenie można zakupić kosmetyki, które pozwolą osiągnąć perfekcyjny makijażowy efekt, który przypisywany jest wyłącznie drogim i luksusowym produktom.

Revlon ColorStay i Photoready – bezkonkurencyjne w swojej klasie

Revlon ColorStay według internautek z całego świata jest jednym z najpopularniejszych i najlepszych drogeryjnych podkładów. Z kolei seria PhotoReady jest kolejnym bestsellerem brandu, który – jak wszystko na to wskazuje – powtórzy sukces podkładów ColorStay.

Podkłady ColorStay dostępne są w dwóch wariantach: do cery suchej i normalnej (Normal/Dry Skin), a także do skóry tłustej i mieszanej (Combination/Oily Skin), co niewątpliwie jest ich dużą zaletą i potwierdza, że marka bierze pod uwagę różnorodne kobiece potrzeby, które są związane z rodzajem cery. Obie wersje dostępne są w ponad 20 wariantach kolorystycznych – od bardzo jasnych, do mocno ciemnych.

Kosmetyki znakomicie maskują niedoskonałości i wyrównują koloryt cery, a przy tym pięknie stapiają się ze skórą pozostawiając naturalne wykończenie. Zapewniają mocne krycie i efekt, który utrzymuje się do 24 godzin.

Wszystko wskazuje na to, że seria PhotoReady powtórzy sukces ColorStay, bowiem od samego debiutu na rynku jej popularność stale wzrasta. Niewątpliwą zaletą tych podkładów jest zróżnicowanie ze względu na poziom krycia – od średniego do mocnego.

Revlon PhotoReady wyróżniają się również kremową formuła, która bogata jest w pigmenty rozpraszające światło, co czyni z nich kosmetyki idealne do makijażu do sesji zdjęciowych. Póki co gama odcieni PhotoReady jest mniejsza, jednak ich formuła dostosowuje się do kolorytu cery, przez co kolory są nieco uniwersalne, a jeden odcień współgra z wieloma tonacjami skóry.